Remont łazienki

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Urządzanie łazienki wiąże się z dużym nakładem środków, nawet jeśli dotyczy to pomieszczenia o niewielkiej powierzchni. Jest to spowodowane nie tylko wyższą ceną płytek podłogowych i ściennych, ale też kosztami robocizny, bowiem kafle powinna kłaść osoba doświadczona. Dlatego kiedy już decydujemy się na remont łazienki po wielu latach warto skorzystać z nowoczesnych akcesoriów, które poprawią komfort użytkowania oraz estetykę wnętrza.

Ostatnio coraz większą popularnością cieszy się ścienny zestaw odpływowy, będący normą w nowym budownictwie, jednak rzadko spotykany w starszych domostwach. jest to rozwiązanie niezwykle estetyczne i niezbyt kosztowne, warto wdrożyć je w ramach remontu łazienki. Profesjonalna ekipa montażystów będzie w stanie ukryć większość szpecących rur i odpływów, które powszechnie można spotkać w co niektórych łazienkach. Z pomocą estetycznych kratek zabudowywane są elementy odpływu, do których musimy mieć czasami dostęp, a cała reszta schowana jest w ścianie, pod kafelkami.

Warto zainwestować też w nowoczesną armaturę, obecnie dostępne są wanny, które doskonale sprawdzają się również jako kabiny prysznicowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziemy mogli relaksować się w kąpieli na wiele sposobów, nie tracąc przy tym miejsca na oba elementy łazienki. Wybierając armaturę należy pamiętać też o zestawie baterii łazienkowych umywalkowych i nie tylko. Warto wybrać cały komplet od jednego producenta, wówczas stylistyka łazienki zostanie zachowana. Jednak kupując baterie przede wszystkim należy kierować się ich budową, nie wyglądem.

Artykuł napisany we współpracy z Adare – armatura baterie łazienkowe umywalkowe sklep online.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*