Oryginalne zawieszenie do Audi – gdzie go szukać?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Posiadacze Audi wiedzą doskonale jak ważne jest stosowania w tych autach oryginalnych części. Dotyczy to nie tylko najczęściej zużywających się podzespołów, składników układu hamulcowego czy części zawieszenia, ale praktycznie wszystkiego, co ulegnie w tym aucie awarii. Właściwie serwisowany samochód przez długi czas będzie pewnie i bezawaryjnie się prowadził.

Stosowanie części zamiennych niewiadomego pochodzenia to z kolei proszenie się o problemy. W autach tej klasy, takich rzeczy się po prostu nie robi. Lepiej sprowadzić albo zamówić oryginalne zawieszenie pneumatyczne do audi A 7 niż później żałować. Solidni i godni zaufania dostawcy części do samochodów marki Audi z pewnością będą w stanie zaoferować dowolną część pochodzącą z oryginalnych aut tego producenta.

Skąd się biorą oryginalne części do Audi i czy muszą być tak drogie?

Oryginalne części do samochodów można sprowadzić bezpośrednio od producenta. W takiej sytuacji, podzespoły z pewnością będą kosztowały dość dużo. Jednak fabryka Audi to nie jedyne miejsce, z którego można brać części do tych samochodów. Tarcze hamulców, części zawieszenia czy amortyzatory pneumatyczne do Audi A6-C5 dostępne w sprzedaży czy w warsztatach to części pochodzące z samochodów Audi, które nie nadają się już do użytku. Jeżeli samochód uległ wypadkowi, który uniemożliwia dalsze korzystanie z auta, wciąż można jeszcze wykorzystać niektóre jego części, które mogą być przecież w pełni sprawne. Uszkodzenie np. blacharki czy silnika nie musi wpływać na amortyzatory czy np. sprzęgło.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*