Jak wybrać odpowiedni lakier do paznokci?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kobiety kochają o siebie dbać i robią to na różne sposoby. Podkreśleniem kobiecości może być na przykład odpowiedni lakier do paznokci. Tylko, jak wybrać ten odpowiedni spośród tysięcy dostępnych np. w sklepie Bluesky Polska? Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć. Poniżej krótki przewodnik po obszernym świecie lakierów do paznokci.

Kosmetyczne abc

Kiedy zależy ci na zachowaniu naturalności, lepiej zdecydować się na kolory transparentne, różowe lub beżowe. Te rodzaje ochronią płytkę i wzmocnią ją. Nierzadko wzbogacone są kompleksem witamin, świetnie oddziałującym na strukturę paznokcia. Mogą też być stosowane jako baza albo wykończenie nadające połysk.

Natomiast jeśli wolisz wyrazisty kolor, to masz spore pole do wyboru. Przede wszystkim zastanów się, czy oczekujesz połysku, a może wręcz odwrotnie – matu? Błyszczące lakiery dostępne są jako perłowe o intensywnym połysku i dużej trwałości, z kolei te z brokatem są nieco chropowate w dotyku i będą mniej trwałe. Najnowszym rozwiązaniem są holograficzne kosmetyki, które zapewniają trójwymiarowy efekt oraz ferię barw.

Kiedy nie zależy ci tylko na kolorze lub pozyskanym efekcie, ale też na czasie, zainwestuj w lakiery szybkoschnące. Z kolei tzw. peel off zawierają w swoim składzie przede wszystkim wodę, dzięki czemu doskonale się zmywają, nie pozostawiając przebarwień. Natomiast te z kategorii one-coat zapewniają już wspaniały kolor po jednym pomalowaniu. Jeśli chcesz połączyć trwałość, odporność na zdzieranie i uszkodzenia, a przy tym piękny kolor to postaw na lakiery hybrydowe takie jak to oferowane na https://blueskypolska.pl/pol_m_LAKIER-HYBRYDOWY-167.html.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*