Czy opłaca się jeździć do Niemiec busami?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Praca sezonowa lub stała w Niemczech, zobowiązuje nas do częstych dojazdów do tego kraju. Jeżeli wybieramy się na sezon, to najczęściej wczesną wiosną wyruszamy już do Niemiec, by wrócić pod koniec wakacji lub w połowie jesieni. Natomiast pracując na stałe w Niemczech, na pewno co jakiś czas chcemy odwiedzić naszych bliskich, którzy mieszkają w Polsce.

Pojawia się jeszcze pytanie dotyczące tego, w jaki sposób opłaca się podróżować. Mając na uwadze miasta bardzo mocno oddalone od granicy, takie jak Lublin. Okazuje się, że możemy dojechać do jednego z najbliższych portów lotniczych, z których nie będzie problemu, żeby przedostać się do Niemiec. Ale czy na pewno będzie to dla nas wystarczające? Tym bardziej, jeżeli w Niemczech podejmujemy pracę w prowincji oddalonej od lotniska.
Innym rozwiązaniem na sprawną i wygodną podróż z przykładowego Lublina do Niemiec, jest skorzystanie z usług przewoźników (sprawdź: busy Lublin Niemcy). Przewożą oni osoby oraz ich bagaże busami. W ten sposób nie musimy się obawiać zbyt wielu przystanków, na których muszą zatrzymywać się standardowo autobusy oraz pociągi. Takie busy startują z konkretnych miast w Polsce i ewentualnie po drodze zbierają pozostałych pasażerów. Następnie na terenie Niemiec rozwożą wszystkich w docelowe miejsca lub do miejscowości znajdujących się najbliżej ich miejsca pracy.

Podróż busami do Niemiec z Lublina może zająć od ok. 8 do kilkunastu godzin. Wszystko będzie zależeć tak naprawdę, w który region Niemiec chcemy się przedostać. Czy to mają być północne, czy jednak południowe Niemcy. Cena jest często niższa w porównaniu do standardowych cen biletów lotniczych.

Jedną z firm oferujących busy do Niemiec, którą możemy polecić jest FastBUS.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*