Co kupić 4 latkowi na urodziny?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kwestia prezentu urodzinowego może spędzać sen z powiek rodzicom. Zwłaszcza gdy ich pociecha zaczyna powoli dorastać, okazywać niezależność i głośno mówić o swoich potrzebach. Przede wszystkim należy zachować spokój i dokładnie przemyśleć sprawę dotyczącą zakupu prezentu. Dzieci w tym wieku są obecnie zafascynowane elektroniką i technologią. Zapewne będą prosić o nowy komputer lub tablet. Mózg i wzrok czterolatka są za młode, aby regularnie korzystać z tego rodzaju przedmiotów, dlatego warto nakierować malucha na upominki związane z aktywnością fizyczną lub spędzaniem czasu na świeżym powietrzu. Idealną propozycją są rowerki dla dzieci od 4 lat, które mogą być pierwszą prawdziwą wersją tego środka transportu do nauki jazdy na dwóch kółkach. Poniżej inne, równie ciekawe propozycje.

Wspólna zabawa i odkrywanie tajemnic podwórka

Dzieci w tak młodym wieku uczą się wszystkiego od starszego rodzeństwa i rodziców. Jest to istotny powód, aby spędzać jak najwięcej czasu z młodym pokoleniem i uczyć go dobrych nawyków. Wyśmienitym pomysłem na prezent może być namiot, który rozstawia się w ogrodzie. To znakomita baza do urządzenia kryjówki.

Na stronie https://www.runo.sklep.pl/65-namioty-dla-dzieci widnieje różnorodna oferta tego typu zabawek, dzięki której każdy znajdzie coś odpowiedniego. Kolejnym pomysłem może być trampolina wymagająca zakupu z pewnego źródła. Podwórko zyska na popularności, kiedy pojawi się w nim dmuchana zabawka w typie basenu. Ostatnia propozycja dotyczy zabawek imitujących popularne sporty. Bramka do strzelania goli, tor z kręglami czy mini pole golfowe skutecznie zaangażują każde dziecko.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*