Akcesoria do smart domów

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Technologia rozwija się dzisiaj w bardzo szybkim tempie – dzięki niej możemy cieszyć się nie tylko nowoczesnymi telefonami i komputerami, ale też własnym, wyposażonym w dziesiątki udogodnień domem. Internet Rzeczy pozwala na przykład nie bać się zatrucia CO2 – czujnik czadu nie tylko obudzi nas głośną syreną, ale też otworzy drzwi wejściowe i uruchomi wentylację, jeśli te elementy są podłączone do systemu. 

Bezpieczny we własnym domu

Szukanie klucza po kieszeniach może być uciążliwe, zwłaszcza, gdy na zewnątrz panują mróz i ciemności. Inteligentny zamek do drzwi może jednak je nam otworzyć, gdy tylko się zbliżymy. Zamek producenta Gerdalock V3 pozwala też monitorować to, kto i kiedy wszedł do domu. Połączony z systemem pokazuje pełnię swoich możliwości – jeśli zaczniemy zbierać się rankiem do pracy, urządzenie czujnika ruchu umieszczone w przedpokoju poprosi zamek o otwarcie się, wieczorem, gdy wszyscy znajdą się już w domu, ten zostanie zamknięty. 

Wyłącz i włącz

Wśród urządzeń smart home na https://smart4living.pl/ można odnaleźć inne, interesujące produkty, na przykład system zarządzania światłem i gniazdkami elektrycznymi Walli Fibaro. Aplikacja na telefonie może powiadomić cię, jeśli zapomnisz zgasić światła w łazience albo zostawisz włączone żelazko. Jednym kliknięciem można naprawić swoje przeoczenie, nawet jeśli od domu dzieli już nas wiele kilometrów. Welcome Camera, inteligentny system przy drzwiach poinformuje domowników o przyjściu nieznajomego albo wyśle powiadomienie, gdy dziecko wróciło już ze szkoły. Centrala Vera Plus z kolei pozwoli zarządzać całym systemem z dowolnego miejsca na ziemi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*