Zestawy naczyń łączące nowoczesność z tradycją

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wybór zastawy stołowej to wyzwanie. Istnieją jednak kolekcje idealne – charakteryzujące się tradycyjnymi motywami w nowoczesnym wydaniu. Wśród nich prawdziwym hitem jest ceramika bolesławiecka.

Kolorlove

Manufaktura w Bolesławcu funkcjonuje od XIV wieku. Najbardziej charakterystyczny wzór z Bolesławca – stempelek, powrócił w nowej, odświeżonej wersji. Kolekcja Kolorlove to tradycyjne motywy kółeczek i kwiatów  w wersji pełnej intensywnych kolorów. Ta kolekcja ożywi każde wnętrze. Stanowi świetną przeciwwagę dla popularnej, eleganckiej i stonowanej, białej ceramiki. Design stawia na różnorodność i asymetrię. Dlatego świetnym pomysłem jest zestawienie elementów różniących się kolorem lub wzorem w jeden komplet. Wśród kolekcji znaleźć można także czajniki, patery, wazony a nawet klosze lamp.

Kolekcja ślubna

Ceramika to świetny prezent jeśli trafi w gust obdarowanych. Takim dylematom odpowiada Kolekcja Ślubna z Bolesławca. Zastawa stanowi prawdziwy mariaż tradycji z nowoczesnością. Łączy kilka wzorów, w uniwersalnych kolorach.  Przeważają tutaj motywy kwiatowe. Naczynia zostały zaprojektowana tak, aby móc stworzyć dowolny zestaw, w końcu nie każdy potrzebuje tylko małych i dużych talerzy. Świetnym prezentem są sztućce czy filiżanki, a przede wszystkim piękne kubki z Bolesławca w różnych wariantach. Dla osób o minimalistycznych upodobaniach kolekcja ślubna oferuje naczynia w kolorze białym, dla zakochanych w stylu ludowym – wzory kwiatowe w kultowym niebieskim kolorze. Łączenie tradycyjnych wzorów z nowoczesną formą jest w trendzie i sprawdzi się w każdym wnętrzu. Duży wybór zestawów takich naczyń można znaleźć na https://ceramika-design.com.pl/

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*