Usługi poligraficzne – jakie czynności są realizowane na potrzeby klientów

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Obecne możliwości usług poligraficznych są naprawdę duże. Wynikają one w dużej mierze z postępu technologicznego. Jakie dokładnie usługi oferują nam firmy poligraficzne? Tego dowiesz się, czytając nasz artykuł.

Co można wydrukować w drukarni?

Jedną z najnowszych technik wydruku jest druk cyfrowy, który oferuje wiele firm, jak m.in. drukarnia Betmor. Wykonywany jest on przy pomocy nowoczesnych maszyn elektrograficznych. Jest to jedna z najlepszych technik, która pozwala na szybki czas realizacji niemalże każdego zamówienia. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest możliwość personalizacji oraz zmiany poszczególnych elementów całego projektu. Z jej pomocą bez problemu wydrukujemy personalizowane zaproszenia na każdą uroczystość, podziękowania dla gości weselnych czy też plakaty.

Usługą poligraficzną, cieszącą się dużą popularnością, jest druk offsetowy. Metoda ta do drukowania wykorzystuje technologię naświetlania matryc. Umożliwia uzyskanie dużej ilości materiałów w bardzo krótkim czasie. Pozwala na realizację takich projektów jak: ulotki, foldery, teczki, gazetki reklamowe lub też magazyny. Druki offsetowe najczęściej są stosowane wtedy, kiedy klient zamawia przynajmniej kilkaset sztuk materiałów. Wiele drukarni oferuje także możliwość wydruków wielkoformatowych. Już sama nazwa wskazuje na to, że ten rodzaj usług pozwala na tworzenie materiałów dużej wielkości. W ten sposób powstają plakaty i banery pełniące funkcje reklam zewnętrznych. Są one drukowane na specjalnych materiałach o wysokiej odporności na czynniki atmosferyczne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*