Kigurumi dla dzieci – czym się charakteryzuje?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kigurumi to wyjątkowe ubranie, które stało się popularne wśród dzieci. Nie jest to zwykły kostium, ale cały strój, na którym znajduje się twarz postaci. Kigurumi to japońskie słowo oznaczające „wypchane ciało”. Na Zachodzie słowo to jest zwykle tłumaczone jako „piżama”. W rzeczywistości jednak nie są to piżamy!

Z czego są wykonane?

Kigurumi są wykonane z różnych materiałów, w tym bawełny, polaru i tkanin syntetycznych. Zwykle mają zamek błyskawiczny z tyłu, aby ułatwić zdejmowanie. Maski, które zakrywają twarz, są wykonane z pianki lub filcu z namalowanymi na nich elementami w stylu kreskówek. Możesz wybrać kigurumi dla dzieci na podstawie ulubionej postaci z kreskówki lub gry wideo Twojego dziecka. Jedyne, co musisz zrobić, to zmierzyć jego wzrost i wagę i wybrać odpowiedni rozmiar dla niego lub niej.

Czy są wygodne?

Tak, są bardzo wygodne. Kigurumi są zaprojektowane do noszenia przez długi czas i utrzymywania ich użytkowników w cieple podczas zimowych miesięcy. Mają miękką podszewkę wewnątrz i zazwyczaj są wyposażone w kaptur, który można naciągnąć na głowę dziecka, jeśli zrobi się zimno. Są również łatwe w praniu, ponieważ można je włożyć do pralki w temperaturze 40 stopni Celsjusza i suszyć w niskich temperaturach.

Dla kogo jest przeznaczony?

Kigurumi przeznaczone są dla dzieci w każdym wieku. Są świetne dla dzieci, które uwielbiają się przebierać, ponieważ można je nosić w domu lub podczas nocowania z przyjaciółmi. Możesz również kupić te w rozmiarze dla dorosłych, jeśli Twoje dziecko chce je nosić poza domem!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*