Sprawdzone sposoby na odprężenie po ciężkim dniu pracy

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każdemu może zdarzyć się ciężki dzień w pracy, który wpływa negatywnie na wolny czas poza biurem. Nie jest łatwo uwolnić się od całego dnia pełnego presji, pośpiechu czy stresu, ale jest kilka sprawdzonych sposobów, które pomogą się odprężyć. 

Domowe SPA dla każdego 

Idealnie oczyszczenie rozpieszcza zarówno ciało jak i duszę. Telefon, telewizor czy inne media mogą rozpraszać i powodować jeszcze większy stres poprzez natłok wiadomości czy niespodziewanych telefonów, należy je wyłączyć i skupić się przez chwilę na sobie.

Specjalny posiłek

Obiad lub kolacja to z pewnością coś czego nie powinno się pominąć, głód powoduje jeszcze większą złość i  rozdrażnienie. Smaczny i zdrowy posiłek z pewnością złagodzi nerwy, a jeśli do tego dołączyć aromatyczne wino i świece z pewnością spokój umysłu będzie gwarantowany.

Królewska kąpiel 

Posiadacze wanien to prawdziwi szczęściarze! Czy może być coś przyjemniejszego niż gorąca kąpiel z dodatkiem odprężających kul do kąpieli i dyfuzorem zapachu, który przeniesie w wymiar błogiej rozkoszy?

Akwarium ognia

Wprowadzenie umysłu w stan relaksu może być bardzo proste i szybkie. Wystarczy pojemnik napełniony wodą i pływającymi świecami. Obserwacja bardzo korzystnie wpływa na układ nerwowy i szybko oczyszcza znękany umysł. Warto również wprowadzić dodatki, które jeszcze bardziej uprzyjemnią proces odprężenia, poprzez zapalenie kadzidełek i nastawienie relaksującej muzyki.

Wosk zapachowy

Czytanie książki z pewnością świetnie zajmie udręczony umysł ciekawą opowieścią, jednak warto dołożyć odprężające zapachy w tle, które świetnie wpłyną na układ nerwowy oraz poprawią jakość snu na koniec dnia. Szeroki wybór wosków zapachowych jak i świec odprężających oferuje firma Bolsius. Z całą pewnością magia aromatycznych świec może stać się cenną apteczką ratunkową na ciężki dzień w pracy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*