Ponadczasowe zestawienia modowe

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Moda to taki element życia, który zyskuje coraz większe znaczenie za sprawą licznie organizowanych wybiegów mody, rosnącej popularności influencerek oraz fashionistek, a przede wszystkim – większego poczucia estetyki i dbałości o to, jak wyglądamy. Niestety nie wszyscy czujemy pociąg do mody i nie zdajemy sobie nawet sprawy, jak łatwo popełnić jakieś stylistyczne faux pas.

Na całe szczęście istnieje szereg uniwersalnych zestawień, które sprawdzają się od dekad na wiele okazji. Wystarczy zaopatrzyć się w kilka podstawowych produktów, by nie martwić się już o to, co na siebie włożyć bez względu na okoliczności. Jakie to zestawienia?

To koniecznie musi się znaleźć w twojej szafie

Czy masz już w swojej garderobie biały t-shirt lub podkoszulek? Jeszcze nie? To wielki błąd. Ponadczasowa stylizacja to właśnie klasyczny, biały podkoszulek, jeansy oraz czarna, przedłużana marynarka. To doskonałe zestawienie na kawę z przyjaciółmi, jak i do pracy. W ten sposób zyskujemy elegancki, nienarzucający się look. Z markowymi butami to zestawienie będzie wyglądać jeszcze lepiej. Mogą to być zarówno trampki, jak i czarne szpilki. Co jeszcze?

W każdej kobiecej szafie koniecznie musi się znaleźć małą czarna, która doskonale komponuje się właśnie z butami na obcasie. Albo w kolorze czarnym, albo czerwonym, a także nude. W przypadku damskiej garderoby świetnie sprawdza się również spódnica ołówkowa z koszulą lub nawet t-shirtem, a do tego buty na słupku. Sportowy wizerunek, to z kolei podkoszulek, szorty oraz wygodne buty sportowe, które w wielu wariantach oferuje VIP Brands lub espadryle latem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*