Pomysły na aranżację łazienki

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie wiesz jak urządzić swoją łazienkę? Przeczytaj artykuł o trzech pomysłach na aranżację tego ważnego w domu, mieszkaniu pomieszczenia.

Po pierwsze: podłoga, ściany

Proponuję wybór płytek Paradyż My Way, które zapewnią piękny wygląd łazienki. Są wytrzymałe, nie pękają. Jasny kolor zapewni przejrzystą przestrzeń w mniejszym pomieszczeniu. Jeśli, dysponujesz większym wnętrzem, sprawdzą się inne barwy płytek. Wybór jest tak duży, że znajdziesz coś dla siebie. Nie wybieraj pochopnie, ponieważ podłoga i ściany to jedne z ważniejszych elementów i wiele trzeba zburzyć, żeby zmienić projekt. Atrakcyjna cena wspomnianych płytek zachęca do zakupu większej ilości.

 

Po drugie: kabina prysznicowa

 

Najlepiej wybrać kabinę, ponieważ mycie się w niej zajmuje mniej czasu i powoduje mniejsze zużycie wody. Oszczędzasz dzięki temu czas oraz pieniądze. Proponuję kabiny prysznicowe prostokątne. Zajmują mniej miejsca i są ładniejsze od innego kształtu kabin. na pewno będzie się pięknie prezentować w twojej łazience.

 

Po trzecie: pozostały sprzęt w łazience

 

Dzięki ładnym płytkom umieszczonym na podłodze i ścianach, gubiącej się we wnętrzu kabinie prysznicowej zyskasz więcej miejsca na pralkę, wc, liczne półki na akcesoria, które chcesz trzymać w tym pomieszczeniu.

Aranżacja łazienki jest łatwa i prosta dzięki wspomnianym produktom oraz odpowiedniemu ich rozmieszczeniu. Do tego możesz zamówić specjalistę, który zaprojektuje ci łazienkę lub możesz zainspirować się licznymi zdjęciami na stronach internetowych, katalogach poświęconym urządzaniu wnętrz oraz tym, jak twoi znajomi urządzili swoje łazienki. Na pewno znajdziesz wiele pomysłów na aranżację łazienki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

  • Gniazdka 14.05.2018

    Do tego jakieś fajne retro włączniki z bakelitu lub porcelany 🙂