Kiedy wynająć ogrodzenie tymczasowe?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

 W wielu miejscach wykorzystuje się tzw. przenośne ogrodzenia tymczasowe. Służą one przede wszystkim do okresowego wydzielania konkretnej przestrzeni, a także do wyznaczania ciągów komunikacyjnych. Na rynku znajdziemy mnóstwo wersji, ale zdecydowanie największym powodzeniem cieszą się klasyczne modele pełne oraz ażurowe. O wynajmie wysokiej jakości ogrodzeń tymczasowych można dowiedzieć się więcej na https://easyfence.pl/uslugi/ogrodzenie-tymczasowe/.

Idealne zabezpieczenie przed intruzami i nie tylko

Ogrodzenia tymczasowe pełne składają się z zabudowanych paneli łączonych zazwyczaj na pióro oraz wpust. Z kolei wersje ażurowe przyjmują postać ocynkowanych przęseł ze stalowych rur, wypełnionych wewnątrz wytrzymałą siatką z gęstymi oczkami. Tego rodzaju zabezpieczenia warto wynająć głównie na plac budowy, ponieważ znakomicie chronią znajdujący się tam sprzęt i materiały – i to zarówno przed zniszczeniem, jak i kradzieżą. Ich istotną funkcją jest ponadto skuteczne blokowanie wstępu ludziom nieuprawnionym, co jest zresztą obowiązkiem narzuconym przez polskie prawo na każdego kierownika budowy.

Nad wypożyczeniem omawianych konstrukcji powinny się też koniecznie zastanowić osoby odpowiedzialne za zabezpieczenie miejsc, w których są prowadzone remonty drogowe. Wynika to z faktu, że stanowią optymalną barierę ochronną dla pieszych i innych uczestników ruchu. Dodajmy, że ogrodzenia tymczasowe świetnie nadają się do wykorzystania w trakcie imprez masowych (dni miasta, koncertów, zawodów sportowych itp.) i demonstracji ulicznych, a dodatkowo sprawdzają się w procesie wydzielania składowisk magazynowych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*