Jakimi metodami można przedłużyć rzęsy?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wachlarz długich i gęstych rzęs to ozdoba, która potrafi każde spojrzenie uczynić magnetycznym. Optycznie powiększa oczy, nadaje im wyrazistości oraz rewelacyjnie komponuje się z resztą makijażu. Co zrobić, gdy efekt uzyskiwany przy pomocy tuszu nie jest wystarczający i pragniemy czegoś bardziej spektakularnego? Znakomitym pomysłem będzie przedłużenie rzęs. Jak to zrobić? Istnieje kilka sposobów. 

Rzęsy godne gwiazdy filmowej

Najszybszym i najprostszym sposobem będzie przedłużenie rzęs poprzez przyklejenie gotowego zestawu. Może on składać się z kompletnych rzęs na pasku, lub z poszczególnych kępek. Z tym jesteśmy w stanie poradzić sobie samodzielnie, w domowym zaciszu. Wystarczy nam do tego odpowiedni klej i odrobina cierpliwości. Gdy jednak zależy nam na trwałym efekcie, musimy udać się do profesjonalnego salonu kosmetycznego. Jeśli chodzi o przedłużanie rzęs Poznań jest miastem, w którym znajdziemy wiele tego rodzaju miejsc. Co mogą nam one zaoferować?

Długotrwałe efekty

Najpopularniejszą metodą przedłużania rzęs jest metoda 1:1. Polega na doklejaniu do każdej rzęsy naturalnej, jej syntetycznego odpowiednika. Uzyskany w tym przypadku efekt będzie naturalny, a jednocześnie zauważalny. Bardzo często korzystają z tej metody panie, które przedłużają rzęsy po raz pierwszy i nie wiedzą jeszcze, czego mogą się spodziewać. Na podobnej zasadzie wykonywane jest przedłużanie metodami 2:1 oraz 3:1. Tutaj do naturalnych rzęs doklejana jest większa ilość rzęs syntetycznych, co skutkuje mocniejszym efektem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*