Jak ukryć szerokie biodra?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kanony kobiecego piękna przez lata zmieniały się, jednak bez względu, czy jako najpiękniejszą uznawano brunetkę, blondynkę, wysoką czy niską, jedno pozostawało bez zmian – kobieta powinna mieć zaznaczone wcięcie w talii. Jest to dobra wiadomość dla posiadaczek bioder, bez nich bowiem nie sposób osiągnąć kobiece zaokrąglenia i wcięcia. Stosując kilka sposobów, możemy osiągnąć wymarzony efekt, za pomocą odpowiednio dobranego stroju.

Zbyt szerokie biodra? Zastosuj się do naszych rad, zapomnisz, że taki problem istnieje

Szersze biodra najlepiej wyglądają w sukienkach z zaznaczoną talią lub tych w kształcie trapezu. Na szczęście projektanci wychodzą naprzeciw potrzebom pań posiadających kobiecą sylwetkę. Możemy przebierać w sukienkach na sylwestra, wesela, czy na inne okazje podkreślających atuty sylwetki gruszki.

Gra kolorem, sprzymierzeńcem w modelowaniu sylwetki

Odpowiednio dobrana kreacja, może zdziałać cuda. Dopasowana kreacja wyeksponuje talię, delikatnie spłynie po naszych biodrach. Pamiętajmy o zasadzie: ciemne kolory, czy umiejętne przeszycia potrafią, odjąć naszej sylwetce nawet rozmiar. Bardzo duży wybór idealnych sukienek znajdziemy pod adresem: https://mosquito-sklep.pl/pl/102-sukienki-letnie. Dobrym sposobem na odwrócenie uwagi od bioder jest ekspozycja innej części ciała na przykład ramion. W tym celu nieocenione są, sukienki „hiszpanki”, posiadające charakterystyczny dekolt z całkowicie odsłoniętymi ramionami.

Wyglądać pięknie można tylko czując się dobrze we własnej skórze, także nie przestawajmy szukać kreacji, w których czujemy się stylowo. Najczęściej to, co spędza nam sen z powiek, dla innych nie jest widoczne. Dlatego znajdźmy idealny od siebie fason, a kompleksy schowajmy do szuflady.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*