Jak reklamować w internecie mały biznes?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Banery reklamowe, jak na stronie http://expressdruk.com.pl/banery.html, to najpopularniejsza forma reklamy internetowej. Są stosunkowo tanie, i mogą być używane do promowania różnych produktów i usług. Banery reklamowe są dostępne w różnych rozmiarach i geometrii, co czyni je łatwymi do zintegrowania z każdym projektem strony internetowej.

Jakie są kształty banerów reklamowych?

Oprócz rozmiaru, banery reklamowe występują w różnych kształtach: prostokąt, kwadrat i trójkąt. Banery reklamowe w kształcie prostokąta zazwyczaj zajmują całą przestrzeń nad lub pod menu na stronie. Kwadratowe banery są zwykle umieszczone obok lub wokół treści tekstowych (takich jak artykuł). Banery w kształcie trójkąta mogą być umieszczone na obu krawędziach strony lub wzdłuż góry lub dołu strony (jak w przypadku banerów prostokątnych).

Banery reklamowe zazwyczaj wyświetlają pojedynczy obraz, który łączy się z inną stroną zawierającą więcej informacji o Twoim produkcie lub usłudze. Możesz również użyć tekstu zamiast obrazów dla swojego banera reklamowego – na przykład „Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o produktach.”

Banery reklamowe mogą być statyczne lub animowane. Statyczny baner reklamowy jest to po prostu obraz, który pozostaje niezmieniony, dopóki użytkownik nie kliknie na niego. Animowany baner reklamowy zawiera ruchome elementy, takie jak tekst lub grafika, które zmieniają się w odpowiedzi na interakcję użytkownika lub zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*