Jak podkreślić styl?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dzięki stylowi możemy wyrażać siebie. Podkreślać nasze upodobania, cechy charakteru czy podążanie za daną modą. Podkreślamy go na wiele sposobów, szczególnie poprzez ubiór i codzienne akcesoria. Niemałe znaczenie ma też i forma poruszania się, wypowiadania i zachowywania, lecz to właśnie ubrania są pierwszą rzeczą, która przykuwa do nas uwagę. Dzięki dopasowaniu do całej stylizacji butów oraz makijażu jesteśmy w stanie stworzyć coś oryginalnego i wybijającego nas ponad przeciętność.

Wyraź siebie

Znajomość aktualnych trendów i optymalnego rodzaju odzieży do typu sylwetki pozwoli nam na sprawne ukrycie naszych niedoskonałości. W tworzeniu stylizacji często zapomina się o obuwiu, traktowanym jako dodatek o mniejszej sile rażenia. Nic bardziej mylnego, bowiem dzięki właściwym butom nadamy całej garderobie pełnego wydźwięku.

Przykładowo botki ze skóry perfekcyjnie podkreślą bardziej surową i mocną stylizację, opartą na ciemniejszych tonach, ale i świetnie przełamią kolory jasne i wyraziste. Nadają się do większości stylizacji – zarówno do tych dedykowanych luźnym i nieformalnym wyjściom, jak i bardziej oficjalnym czy profesjonalnym spotkaniom.

Na te drugie warto zabrać botki z kokardą / kokardkami, aktualny hit sezonu, który nada kreacji wyrazistości i świeżości. Sprawdzą się, szczególnie, z prostymi sukienkami i długimi spódnicami, jako ich przełamanie. W podkreślaniu stylu ważnym elementem jest i makijaż. Nie zawsze cechować się on musi sporą ostrością, w niektórych przypadkach lepiej sprawdzi się delikatne podkreślenie naszych oczu, brwi i muśnięcie ust kremową szminką.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*