Jak dobrać stanik, by podkreślić biust?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Biust to jeden z atrybutów kobiecości. Lubimy podkreślać go przy pomocy odpowiednich ubrań, jednak największą rolę odgrywa w tym przypadku właściwa bielizna. Wbrew pozorom zakup stanika, który będzie idealnie dopasowany do konkretnej figury nie jest tak prosty, jak mogłoby się to wydawać. Na co zwracać uwagę podczas dokonywania wyboru? Oto kilka przydatnych rad.

Bielizna stworzona z myślą o konkretnej klientce

Oczywiście podstawową kwestią jest rozmiar stanika. Należy zwrócić uwagę na to, czy dany model posiada oznaczenie rozmiaru pod biustem, który określany jest jako obwód, oraz rozmiaru miseczki. Tych dwóch informacji potrzebujemy, żeby znaleźć naprawdę dopasowany stanik. Jego dobieranie zaczynamy od obwodu, a następnie przechodzimy do miseczek. Dzięki takiemu podejściu biust będzie zebrany w jednym miejscu, usztywniony i efektownie wyeksponowany.

Wiele możliwości wyboru

Pamiętajmy o tym, że stanik nie może być ani zbyt luźny, ani zbyt ciasny. Będziemy wtedy czuły się niekomfortowo i największym marzeniem stanie się jak najszybsze zdjęcie tego elementu bielizny. Jeśli zależy nam na biustonoszu, który pozwoli nam bez przeszkód nosić sukienki i bluzki z dużymi dekoltami, a jednocześnie podkreśli piersi, znakomitym rozwiązaniem będą samonośne staniki silikonowe. Z interesującym asortymentem tego rodzaju można zapoznać się na stronie https://hollystyle.pl/category/biustonosze-samonosne-silikonowe. Pozwolą one na uniknięcie popularnego problemu, którym są nieestetycznie wystające ramiączka, które sprawiają, że noszona przez nas kreacja nie prezentuje się już tak dobrze.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*