Idealna sala na wesele – czyli jaka?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wesele to wyjątkowe wydarzenie dla całej rodziny. Przygotowania trwają długo, a jednym z najbardziej istotnych czynników, staje się znalezienie odpowiedniej sali na wesele. Jak ją wybrać, aby zadowolić wszystkich gości oraz samych siebie?

Wielkość i lokalizacja

Odpowiednia sala na wesele musi pomieścić wszystkich naszych gości. Na tym jednak nie kończą się wymagania, ponieważ powinna dawać nam dużą swobodę. Goście nie powinni mijać się w tłoku. Istotne jest to, aby zapewnić właściwą przestrzeń do tańców oraz zabaw weselnych. Rejon, w którym znajdzie się kapela weselna albo DJ, musi zostać jasno wyznaczony. Podobnie jak cały układ sali, ale tym zajmiemy się potem.

Przystrojenie odbywa się w prywatnej gestii organizatorów. Lokalizacja musi jednak spełniać pewne wymagania gości, zwłaszcza w kwestii samego lokum.

Podmiejskie klimaty

Organizacja w centrum miasta wiąże się z pewnymi uciążliwościami. Wesele wymaga swobody, a tą goście odczują najlepiej w obszarach podmiejskich. Osoby mieszkające na co dzień w stolicy Wielkopolski, powinny pomyśleć o weselu pod Poznaniem. Trzeba pamiętać, że wtedy należy jeszcze zapewnić nocleg dla gości. Nikt nie będzie wracał taksówką do domu wielu kilometrów z samego rana. Na szczęście większość sal ma dostęp do własnej przestrzeni hotelowej.

Interesujące nas miejsce koniecznie obejrzyjmy. Zdjęcia oraz oferta powiedzą nam wiele, ale każde lokum wygląda nieco inaczej ,,na żywo”. Pamiętajmy o spełnieniu wszystkich naszych wymagań. Inaczej możemy zdecydować się na za małą salę albo niedopasowaną do naszych życzeń (na przykład słabo wykończoną).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*