Idealna karma dla Twojego pupila

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dobre żywienie naszych pupili przekłada się na ich zdrowe i szczęśliwe życie. Większość właścicieli czworonogów zdaje sobie sprawę z potrzeb zwierząt, z którymi zdecydowały się dzielić dom. Warto jednak przypomnieć, że jedną z podstawowych potrzeb każdego zwierzęcia jest odpowiednio dobrany dla niego pokarm. Zarówno u kotów jak i u psów większość ich diety powinno stanowić mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego. 

Czym najlepiej karmić pupila?

Na rynku powstało już tak wiele firm oferujących dobre jakościowo karmy dla zwierząt, że wybór jest ogromny. Nie brak na rynku jednak i takich karm, które nie nadają się do spożycia dla zwierząt i są tak zwanym „fast foodem”. Zbyt wysoka zawartość tłuszczu w karmie i niska zawartość pełnowartościowego białka dyskwalifikuje karmę, dlatego ważne jest, by dokładnie czytać składy karm i wybierać tylko te z jak najlepszymi składnikami w środku. 

Jaka karma będzie najlepsza dla kota i psa? 

Uczciwie zbilansowane karmy dla zwierząt z dobrym składem i dużą zawartością mięsa to te najodpowiedniejsze dla naszych czworonogów. Jednym z przykładów jest Delikan karma dla psów i kotów oferowana zarówno w formie mokrej, jak i suchej. Wypełniaczem w karmie jest ryż będącym dobrym uzupełnieniem diety, bogaty w niezbędne węglowodany. Dodatek witaminowy w karmie wzbogaca ją i tworzy pełnowartościowy posiłek dla naszego pupila. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*