Drobne i praktyczne dodatki, które upiększą ogród i wnętrze Twojego domu

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Co roku, gdy przychodzi wiosna, budzi się w nas naturalna chęć do życia i zmieniania przestrzeni na lepsze. Dotyczy to nie tylko naszych domów i mieszkań, ale i ogrodów. Podpowiadamy w jaki sposób niewielkim kosztem, za sprawą drobnych dodatków możesz odmienić i upiększyć ogród lub taras.

Diabeł tkwi w szczegółach – czyli dodatki, które odmienią Twój ogród

Często najprostsze rozwiązania okazują się najlepszymi, jakie możemy wybrać. Tak właśnie jest w przypadku tworzenia aranżacji. Zamiast wymieniać komplet mebli, które nadal są w dobrym stanie – postawmy na poduszki na krzesła. Wśród sklepowych ofert znajdziemy rozmaite kształty, rozmiary, wzory i kolory, dzięki czemu bez trudu dopasujemy je do niepowtarzalnego charakteru naszej kompozycji. Poduszki przeznaczone do krzeseł sprawdzą się zarówno na ogrodowych kanapach, jak i w dekoracji wnętrz np. w kuchni, czy jadalni. Podobny efekt odmiany jesteśmy w stanie osiągnąć za pomocą dekoracyjnych doniczek, lampionów ogrodowych, czy też lampek solarnych rozwieszonych np. na gałęziach drzew. Te ostatnie nie tylko będą dekoracją za dnia, ale też stworzą wyjątkowy klimat po zachodzie słońca. Oświetlą naszą przestrzeń wypoczynkową przedłużając możliwość pobytu na świeżym powietrzu po zmroku.

Proste rozwiązania ułatwiające życie

Kto z nas nie marzy o błogich chwilach relaksu w zacisznej zieleni. Wszyscy jednak dobrze wiemy ile czasu potrafi zająć pielęgnacja roślin w przydomowym ogródku. Możemy jednak zastosować proste ”sztuczki”, dzięki którym ograniczymy pracę do minimum. Z pomocą przychodzi agrotkanina, którą wyściela się grządki i rabaty. Zapobiega ona wyrastaniu chwastów,  zatem prace związane z pieleniem odejdą w niepamięć, a my będziemy mogli więcej czasu poświęcić na odpoczynek na świeżym powietrzu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*