Czym się kierować przy wyborze ekipy sprzątającej?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kiedy zatrudniasz ekipę sprzątającą, ważne jest, aby upewnić się, że Twoja nieruchomość jest w dobrych rękach. Nie chcesz, aby wnętrze Twojego domu zostało uszkodzone lub jego zewnętrzna strona. Jeśli szukasz niezawodnego serwisu zapewniającego sprzątanie terenów zewnętrznych Warszawa to miasto, w którym znajdziesz odpowiednich specjalistów od tego. Oto kilka rzeczy, które należy rozważyć przy wyborze ekipy sprzątającej dla swojej nieruchomości:

Sprawdź ich referencje

Patrząc na referencje potencjalnych ekip sprzątających, sprawdź je dokładnie. Jeśli nie są skłonni do dostarczenia referencji, to mogą coś ukrywać. Doskonała ekipa sprzątająca z przyjemnością dostarczy referencje i powinna mieć listę przeszłych klientów dostępnych dla Ciebie do kontaktu.

Zapytaj, czy odbyli jakieś szkolenie w konkretnych dziedzinach, takich jak między innymi pielęgnacja podłóg, czyszczenie dywanów i okien. Jeśli zostały one przeszkolone w jednym obszarze, ale brakuje im doświadczenia w innym obszarze, to może to prowadzić do problemów w dół drogi.

Sprawdź ich sprzęt

Spójrz na ich sprzęt przed zatrudnieniem ich do jakiejkolwiek pracy na swojej nieruchomości lub przestrzeni biurowej domu lub przestrzeni jednostki magazynowej . Upewnij się, że sprzęt, którego używają jest aktualny i w dobrym stanie przed zatrudnieniem ich do jakiejkolwiek pracy, która wymaga specjalistycznego sprzętu, takiego jak maszyny do czyszczenia dywanów lub myjki lub myjki parowe do podłóg z płytek i linii fug (usuwanie zamglenia fug).

Sprawdź czy mają ubezpieczenie

Upewnij się, że mają odpowiednie ubezpieczenie, takie jak odszkodowanie pracownika i ogólne ubezpieczenie od odpowiedzialności. Pomoże to chronić Cię przed wszelkimi wypadkami, które zdarzą się na Twojej posesji podczas procesu sprzątania.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*