Co nada szyku przyjęciu firmowemu?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Gdy urządzamy firmowe przyjęcie chcemy, by wszystko wypadło jak najlepiej. Przecież to o nas jako samych organizatorach świadczy, czy potrafimy wszystko dobrze zaplanować. Firmowe imprezy bywają lepsze i gorsze, ale nie ma co się oszukiwać – większość z nich nie zostanie zapamiętana przez pracowników na lata. Wszystko przez to, że takie spotkania często są sztampowe i przebiegają według sztywnego schematu.

Jako organizator powinniśmy dopasować się do reguł i zasad, jakie panować mają na takim wydarzeniu. Goście z pewnością będą oczekiwali, że firma stanie na wysokości zadania pod względem organizacji, a każdy element wystroju będzie ze sobą współgrał. Do tego są dodatki, które nadadzą szyku naszemu przyjęciu.

Do nadania eleganckiego wyglądu po pierwsze niezbędny będzie biały obrus. Wskazane też, by krzesła były pokryte śnieżnobiałym materiałem, który doda im wystawnego charakteru.

Przede wszystkim stół

Najważniejsze jest to co na stole. Mowa tu oczywiście o jedzeniu oraz napojach, które zostaną podane podczas przyjęcia. Jeśli charakter naszego spotkania jest oficjalny, również naczynia, w których podajemy wodę, soki i alkohole powinny być niezwykle eleganckie. Dobre zastosowanie będzie miało tutaj szkło francuskie. To szklanki i kielichy wykonane z grubego szkła, w którym podane napoje będą prezentować się niezwykle dostojnie.

Szkło takie jest również odporne na wstrząsy i uszkodzenia. Dobrze sprawdzi się więc, gdy dojdzie do toastów, nawet jeżeli kilka z nich będziemy mieli już za sobą i uczestnicy imprezy nie będą już tak uważni, jak na jej początku. Taką zastawą można nabyć np. na https://nicehome.pl.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*