Ciekawe programy do rozliczania faktur

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W dobie komputeryzacji większość czynności związanych z prowadzeniem firmy możemy wykonywać za pomocą specjalnie do tego celu stworzonych programów komputerowych. Jedną z takich czynności jest rozliczanie faktur. Mamy do wyboru zarówno płatne, jak i darmowe narzędzia.

abcFaktury

abcFaktury jest jednym z lepiej ocenianych programów do fakturowania. Dzięki niemu mamy możliwość wystawiania wszystkich typów dokumentów handlowych, dokumentów walutowych, a także drukowania paragonów i faktur na drukarkach fiskalnych. Program ten obsługuje faktury takie jak: VAT, proforma, marża, WNT, RR, zaliczki, korekty, faktury zakupowe. Zaletą jest wielojęzykowość. Faktury możemy wystawiać po polsku, angielsku, niemiecku, rosyjsku i francusku. Program potrafi współpracować z kasami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych.

ELISOFT Faktury

Program ELISOFT Faktury jest płatny, jednak mamy możliwość używania darmowej wersji. Minusem jest to, że darmowa wersja pozwala na wystawienie tylko 15 faktur w miesiącu. Program ten może być zarówno używany do fakturowania, jak i do kontaktów z klientami, monitorowania płatności i wysyłania przypomnień o zapłacie, tworzenia zestawów sprzedaży, oraz do ewidencjonowania kosztów i wydatków w przedsiębiorstwie.

Fit Faktura

Fit Faktura jest darmowym narzędziem do wystawiania różnego rodzaju dokumentów sprzedaży. Aplikacja pozwala nam na wystawianie faktur VAT, faktur korygujących, korekty i proformy. Ma możliwość również drukowania faktur wewnątrzwspólnotowych, etykiet na towary oraz faktur wewnętrznych. Jest darmowym i łatwym w obsłudze programem potrafiącym współpracować z kodami kreskowymi, dzięki czemu nadaje się do sklepów stacjonarnych.

Ciekawą ofertę darmowych programów do wystawiania faktur znajdziesz np. w Biuro 24h – księgowość online.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*