Życzenia świąteczne – w jakiej formie je przekazać?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Firmowe karty świąteczne

Koniec roku to czas wytężonej pracy w firmach – sprawozdania, rozliczenia, remanenty. Nie możemy jednak zapominać, że grudzień to także okres Świąt, prezentów i życzeń. W ostatnich latach dobrym zwyczajem jest wysyłanie przez firmy kartek świątecznych do swoich partnerów, kontrahentów czy pracowników.

Taki niewymuszony, zwyczajny gest, w świecie biznesu ma bardzo istotne znaczenie, bo sprzyja budowaniu dobrego wizerunku firmy. Nie zawsze mamy jednak czas na wyszukiwanie kartek czy wymyślanie i przelewanie na nie słów świątecznych życzliwości.

Życzenia w wyjątkowej formie

Na szczęście na rynku znaleźć można mnóstwo sprzedawców oferujących kartki dla firm, takich jak https://www.jdstyle.pl/. Zazwyczaj są to propozycje kompleksowe, czyli oprócz bogatej palety wzorów świątecznych kart, właściciele firm mają możliwość wyboru tekstu życzeń oraz gustownej koperty. Bardzo często firmy decydują się na całkowitą personalizację kartek na Święta, zlecając umieszczenie na nich także swojego logo bądź jakiegoś zdjęcia.

Obecnie w modzie są nie tylko tradycyjne – drukowane kartki dla firm, ale również z wycinaną laserowo grafiką. Na specjalne życzenie, możemy otrzymać zamówione kartki wraz z kopertami z estetycznie nadrukowanymi danymi adresatów i logo naszej firmy. Jedyną czynnością, jaką wypada zrobić osobiście, jest złożenie własnoręcznego podpisu pod nadrukowanym tekstem z życzeniami.

Wydatek związany z taką usługą jest naprawdę niewielki, a z całą pewnością pozwoli nam w szczególny sposób okazać pamięć i oddać szacunek naszemu partnerowi biznesowemu, życząc mu „Wesołych Świąt”.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*