Wybór drona na wakacje

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Rynek dronów jest bardzo rozbudowany, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Wiele firm ma w swojej ofercie małe i tanie drony, które idealnie nadadzą się na wakacje. Mały rozmiar pozwala na łatwe zabranie go ze sobą do plecaka, torebki, bagażu podręcznego. Warto wybrać takiego, który będzie miał dobrą kamerę, bo o to właśnie nam chodzi – chcemy mieć dobrze uwiecznione wspomnienia z naszego wyjazdu. Warto również przypatrzyć się bliżej ofercie rozbudowanych zestawów, które oferują na przykład dodatkowe baterie lub zapasowe śmigła.

Na co przede wszystkim zwrócić uwagę przy wyborze drona na wakacje?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, czy wybrany przez nas dron ma dobrą kamerę – wystarczającą opcją będzie matryca o jakości HD. Taka jakośc dobrze sprawi się do robienia zdjęć, nagrywania filmów lub w droższych modelach – nagrywania timelapsów. Kolejnym aspektem, którym warto się zainteresować jest oprogramowanie. Dzięki opcjom zawartym wprost w aplikacji, możemy na przykład wybrać cel do śledzenia, co może się przydać kiedy jesteśmy gdzieś sami, a chcemy nagrać film samemu sobie.

Niestety, małe drony mogą oznaczać małą baterię, ale na ratunek wychodzą nam rozbudowane zestawy. Dodatkowe baterie, ładowarka, która pozwoli naładować na raz wszystkie baterie, dodatkowe śmigła gdyby nie wyszedł nam jakiś lot są bardzo przydatne w podróży. Nie musimy się wtedy martwić o to, czy musimy oszczędzać baterię na uwiecznienie danych momentów. Te wszystkie drony możemy znaleźć na stronie https://www.drony.net/category/drony-z-kamera-hd.  

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*