Whisky – szlachetny alkohol na przyjęcie

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Podczas wszelkiego rodzaju przyjęć i imprez okolicznościowych na stołach nie może zabraknąć alkoholu. Do niedawna była to przede wszystkim wódka, natomiast od kilku dobrych lat coraz częściej stawia się na bardziej szlachetne trunki, uznawane powszechnie za luksusowe. Godna polecenia jest m.in. szkocka whisky typu blended, która wyróżnia się atrakcyjnym aromatem wanilii połączonym ze słodkimi nutami innych roślin. Kupimy ją bez problemu w tym specjalistycznym sklepie online z alkoholami: https://www.alkoholehurtowo.pl/produkt/grants-0-7l/.

Nie zapomnijmy o odpowiednim szkle

Whisky to niezwykle szlachetny alkohol, kojarzący się większości osób z elegancją oraz dobrym smakiem. Na przyjęciu najlepiej serwować go z kostkami lodu – koniecznie w specjalnie przeznaczonych do tego szklankach. Są to szerokie i stosunkowo niskie wersje z grubym denkiem, które znajdziemy w internecie. Alternatywnym rozwiązaniem jest podawanie whisky z coca colą, sokiem owocowym albo niewielką ilością wody.

Jeśli chodzi o konkretny rodzaj, to warto zainteresować się co najmniej średnio półkowymi trunkami w przedziale cenowym od 50 do 200 zł (leżakującymi wystarczająco długo w drewnianych beczkach). W ten sposób nie wydamy bowiem zbyt wiele pieniędzy, a jednocześnie zagwarantujemy naszym gościom niepowtarzalne doznania smakowe i węchowe. Optymalnym wyborem na standardową imprezę okolicznościową (np. wesele, imieniny) jest whisky charakteryzująca się złocistym kolorem oraz posiadająca miodowo-waniliowy posmak. Z pewnością zaspokoi ona oczekiwania zdecydowanej większości osób.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*