W jakiej kolorystyce stworzyć wesele?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wesele to ważny dla nas moment, dlatego powinno być stworzone pod nasze oczekiwania. Bardzo istotna jest kolorystyka wesela. Możemy za pomocą koloru pokazać nasze zainteresowania, czy nawet pasje. Jeśli np. interesujemy się formułą 1, możemy całe wesele stworzyć w kolorystyce czerwieni i czerni, z motywami formuły 1. Pasjonaci gór mogą w wystroju i kolorystyce wesela nawiązać do szarości, czy fioletu. Pięknie będą wyglądały również dekoracje z igliwiem oraz gałązkami lawendy.

Kolorystyka na weselu powinna być przede wszystkim nawiązaniem do naszych pasji oraz naszych oczekiwań względem wyglądu wesela. Niektóre osoby dopasowują kolorystykę weselną pod kolor sukni ślubnej. To ciekawy zabieg i świetnie łączy wszystkie elementy w spójną i ciekawą całość. Jeśli nie mamy ciekawych pomysłów, warto kierować się klasycznymi kolorami, które zawsze będą modne i eleganckie, np. bielą, złotem, czy różem.

Kolorowe zaproszenia ślubne

Jeśli mowa już o kolorach, warto wykorzystać je w zaproszeniach ślubnych. Kolorowe zaproszenia ślubne, w tym żółte zaproszenia ślubne to świetne uzupełnienie motywu przewodniego naszego wesela. Nie tylko wyglądają bardzo atrakcyjnie i ładnie, ale również podkreślają tematykę wesela.

Obecnie możemy wybrać zaproszenia ślubne, które pod względem koloru będą spersonalizowane i mogą nawiązywać do naszego motywu przewodniego przyjęcia weselnego. Ostatnio bardzo modne są także różowe zaproszenia ślubne, które wyglądają delikatnie i kobieco. Będą pasowały idealnie do przyjęć w kolorystyce różu, ale również bieli i beżu. Można je sprawdzić na https://inviteyou.pl/zaproszenia-slubne/rozowe.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*