Udogodnienia dla pracowników, jakie może wprowadzić Twoja firma

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Udogodnienia dla pracowników są ważne, ponieważ zapewniają pracownikom poczucie przynależności. Mogą również zwiększyć wydajność, morale i lojalność.

Oto kilka udogodnień dla pracowników, które może wprowadzić Twoja firma:

Darmowe przekąski i napoje

Przekąski i napoje pomagają pracownikom zachować energię w ciągu dnia pracy. Zapewniają również poczucie wspólnoty wśród współpracowników, którzy mogą nie rozmawiać zbyt wiele w ciągu dnia, ale będą się spotykać przy jedzeniu. Jeśli chcesz pójść dalej, możesz zaoferować zdrowe przekąski, takie jak świeże owoce lub parfaity jogurtowe, które zawierają białko, błonnik i probiotyki.

Elastyczne harmonogramy

Jeśli twoi pracownicy mają elastyczne harmonogramy, mogą być bardziej prawdopodobne, aby czuć się jak oni pasują w firmie – zwłaszcza jeśli mają dzieci lub inne zobowiązania poza godzinami pracy. Elastyczne harmonogramy pozwalają pracownikom przyjść wcześniej, jeśli chcą wyprzedzić projekty lub zostać do późna, jeśli są w tyle na terminy. Ten rodzaj elastyczności daje również pracownikom możliwość wzięcia wolnego w razie potrzeby, bez obawy o utratę wypłaty lub poczucie winy z powodu braku dni pracy.

Usługi medyczne na miejscu

Oferowanie usług medycznych na miejscu to kolejny sposób, w jaki firmy mogą stworzyć środowisko, w którym pracownicy czują się na tyle komfortowo, by zadawać pytania dotyczące wrażliwych tematów, takich jak kwestie zdrowia psychicznego czy antykoncepcja awaryjna.

Firma także dla większego komfortu pracowników, może zadbać o możliwość wcześniejszego wypłacania części przynależnego wynagrodzenia pracownikom, dzięki istniejącym na rynku aplikacjom mobilnym, takim jak https://www.flexee.eu/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*