Sposoby palenia suszu i tytoniu

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Możemy wymienić wiele sposobów palenia suszu i tytoniu, a różnią się one przede wszystkim sprzętem, który jest do tej czynności wykorzystywany. Jednak zanim przejdziemy dalej warto zaznaczyć, że przedtem powinniśmy odpowiednio przygotować konopie lub tytoń. Chodzi przede wszystkim o ich zmielenie. Służą do tego odpowiednie młynki. Trzeba jednak wiedzieć, że młynek do tytoniu nieco różni się od tego do suszu konopnego, chociaż można próbować używać ich naprzemiennie. 

Sprzęt do palenia

Najpopularniejszym sposobem zażywania obydwu substancji jest zawijanie ich w bletki i spalanie w formie skrętów. Same bibułki są dostępne w różnych wielkościach, kolorach a nawet aromatach, co pozwala zindywidualizować każde doznanie. Powinniśmy również zwrócić uwagę na filtry i stosować te węglowe, co wpłynie pozytywnie na nasze zdrowie.

Poza bletkami na rynku dostępne są również bardziej złożone gadżety do palenia, wśród których bardzo dobrą opinią cieszą się bonga. Są one kolejną wariacją na temat fajki wodnej i uchodzą za dużo zdrowszy sposób palenia tytoniu oraz suszu. Najlepiej nadają się do użytku w zaciszu domowym, chociaż na rynku znajdziemy także małe wersje podróżne.

Na koniec warto wspomnieć także o vaporizerach, czyli urządzeniach oferujących bardzo wygodny i zdrowy sposób palenia. To dlatego, że ich działanie opiera się na podgrzewaniu substancji w zamkniętym pojemniczku, przez co nie wciągamy dymu i wiążących się z nim substancji smolistych. Szeroką ofertę vaporizerów znajdziemy na stronie https://vaporshop.pl/pl/12-vaporizery.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*