Spersonalizowany prezent na urodziny — co można podarować bliskiej osobie?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Spersonalizowane upominki urodzinowe to jeden z największych hitów ostatnich lat. Takie podarunki mają osobisty charakter, są niepowtarzalne i mogą być piękną pamiątką. Zastanawiasz się, co może spodobać się bliskiej ci osobie? Sprawdź kilka popularnych pomysłów na spersonalizowany prezent z okazji urodzin.

Skarbonka z marzeniami

Podczas składania życzeń często wspomina się o spełnianiu marzeń. W osiągnięciu wyznaczonych celów mogą niekiedy pomóc spersonalizowane skarbonki ze strony https://swistakpakuje.pl/kategoria-produktu/oferta/skarbonki/. Na oryginalnych pudełkach mogą pojawić się napisy z imieniem i informacją o tym, na co zbiera pieniądze jubilat. W ten sposób można zmotywować bliską osobę do oszczędzania np. na podróże, tatuaż bądź motor.

Poduszka ze zdjęciem

W świecie prezentów niemałą popularnością cieszą się także spersonalizowane poduszki ze zdjęciem. Takie dodatki mogą być świetnym uzupełnieniem salonu bądź sypialni. W sklepie online Świstak Pakuje można samodzielnie zaprojektować poduszkę, wybierając fotografie i napisy. Dość często wybierane są zdjęcia m.in. dzieci, rodziny, zwierzaków czy też pięknych widoków z wakacji. 

Kubek z napisem

Spersonalizowane kubki od lat należą do czołówki najpopularniejszych prezentów urodzinowych. Sporą zaletą takiego rozwiązania jest możliwość stworzenia własnego projektu, do którego w zależności od szablonu można dodać krótki napis bądź nieco dłuższy tekst. W ten sposób jubilat może otrzymać niepowtarzalny kubek np. ze wzruszającą dedykacją, swoim imieniem bądź zabawnym tekstem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*