Pomysły na ciekawe zaaranżowanie pokoju dziennego

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Urządzenie mieszkania w ciekawy sposób może być trudne. Nawet mając już inspirację w postaci zdjęć katalogowych, trzeba pamiętać, że każde lokum jest inne i po prostu niektórych rozwiązań nie da się przenieść z wnętrza modelowego. Planując umeblowanie, warto postawić przede wszystkim na interesujące dodatki. Ale też przedmioty funkcjonalne mogą spełniać dodatkową rolę ozdoby w pomieszczeniu.

Salon – miejsce przyjazne domownikom

Meblując pokój dzienny, zawsze trzeba pamiętać, że jest to z jednej strony miejsce, które musi być przyjazne wszystkim domownikom. A zatem oddawać atmosferę domowego ciepła. Ale też jest to pokój reprezentatywny, ponieważ to w nim podejmujemy gości. Chcąc mieć ciekawą aranżację wnętrza, można postawić na nowoczesny grzejnik pokojowy, który będzie zapewniał ciepło i może być intrygującą ozdobą ściany w pomieszczeniu. Obecne modele grzejników w niczym nie przypominają metalowych żeberek dostępnych choćby 10 lat temu, co można sprawdzić na http://snakedesign.pl/nasza-oferta/g-line/.

Funkcjonalne, acz niebanalne może być też oświetlenie. Wybierając lampy, można zdecydować się na te o geometrycznych i nowoczesnych formach, albo postawić na bardziej klasyczne wzory z modnymi żarówkami typu Edison.
Ciekawym zabiegiem stylizacyjnym może być też zawieszenie lustra nad główną kanapą wypoczynkową albo półki.

Na takiej półce można postawić świece zapachowe, rodzinne pamiątki czy kwiaty, a nad nimi powiesić obrazki czy zdjęcia oprawione w ramkach. Bardzo powszechne jest też wykorzystywanie fototapet, które mogą przedstawiać różne projekty – od wzorów geometrycznych, po zdjęcia najpiękniejszych miejsc na świecie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*