Modne wzory i kolorystyka skarpet na rok 2020

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Skarpetki we wzory wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Dostępne są w tak wielu wersjach, iż bez trudu dobierzemy je zarówno do garderoby codziennej, jak i do szykownego garnituru. Praktycznie każdy większy sklep odzieżowy posiada na swojej powierzchni przestrzeń, która w całości poświęcona jest skarpetkom. Różne wzory, kolory, kształty, grafiki – jakie formy uważane są aktualnie za najpopularniejsze?

Najciekawsze kombinacje

Moda na rok 2020 czerpie sporo z poprzedniego sezonu, jednocześnie bardziej skupiając się na produktach, które modne były w latach dziewięćdziesiątych. Rozwiązania bliskie tamtemu okresowi uważane są za jeden z największych obecnych trendów. Nic zresztą dziwnego, ostatnia dekada dwudziestego wieku to czas, w którym w modzie królowała popkultura i jej wszelkie twory. Dlatego też obecnie powszechne są bajkowe skarpetki w mopsy, wersje z superbohaterami komiksowymi czy grafiki czerpiące z najpopularniejszych komiksów. 

Trendy w skarpetkach opierają się również w dużej mierze na poczuciu humoru. Dlatego część z produktów przedstawia absurdalne wzory, krótkie komediowe historyjki oraz dziwne postacie. Miłą niespodzianką okazać mogą się skarpety w marihuane – stanowią świetny pomysł na upominek, przede wszystkim dla osób, które przykładają szczególną uwagę do tego, co noszą na swoich stopach. Pamiętajmy jednak, iż wciąż w poważaniu są i bardziej klasyczne rozwiązania – kolorowe wersje, ale skupiające się na małych geometrycznych wzorach czy tradycyjnej kracie. Te odnajdą się głównie w eleganckich stylizacjach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*