Modne kolory płytek łazienkowych

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Właściwy dobór tła w postaci wykończenia ścian płytkami w ogromnej mierze wyznacza styl naszej łazienki. Z tego względu wybór stosownych płytek jest jednym z najważniejszych etapów przy planowaniu i urządzaniu tego konkretnego pomieszczenia. Dzięki tym niepozornym, ceramicznym elementom można zaszaleć i stworzyć przestrzeń inspirowaną trendem glamour, eko, minimalistycznym czy retro. Wybór zależy od naszej inwencji i oczekiwań.

Dobry wybór dla osób o szalonym i spokojnym usposobieniu

Przy wyborze płytek do łazienki należy się kierować przede wszystkim usposobieniem poszczególnych domowników oraz ich stylem życia. Osobom funkcjonującym intensywnie zaleca się położenie płytek w stonowanej i naturalnej kolorystyce, o wzorach kojarzących się z przyrodą i relaksem.

Z kolei osoby spokojne, potrzebujące na co dzień pobudzenia i źródła pozytywnych bodźców, powinny zdecydować się na modele w intensywnych barwach, z fakturą w kropki, fale lub paski. Doskonałym wyborem dla każdego będą płytki Tubądzin, ponieważ firma ta ma w swojej ofercie mnóstwo najmodniejszych wzorów tego sezonu.

Najchętniej obecnie kupowane to te w kolorze:

– niebieskim – ta barwa wprowadza do wnętrza dużą dawkę energii i jest bazą dla stylu marynistycznego

– białym – modele te udają najczęściej szydełkowane serwety, tworząc niezwykle subtelną całość z resztą elementów wyposażenia łazienki; w tej kategorii warto zwrócić uwagę na płytki z Tubądzina All in white

– szarym – uniwersalny wybór, ponieważ pozwala wyczarować wnętrze w stylu nowoczesnym, eklektycznym albo minimalistycznym

– różnokolorowe – zdobione motywami etnicznymi (np. marokańskimi) i florystycznymi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*