Modna odzież dla osób w dużym rozmiarze

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wiele kobiet posiada kompleksy z powodu zbyt dużej wagi czy nieodpowiedniej sylwetki. Może to być przyczyną obniżonego poczucia własnej wartości a nawet wycofania się z życia społecznego. Warto więc poznać tajniki optycznego wyszczuplenia sylwetki za pomocą ubrań! Jaka odzież sprawdzi się w przypadku osób w dużym rozmiarze?

Czerń – kolor odejmujący kilogramy

Ubrania o czarnej barwie optycznie wyszczuplają sylwetkę i nadają jej odpowiednich proporcji. Z tego względu wybieranie ciemnych kreacji może pozbawić nas kilku kilogramów w bardzo krótkim czasie.

Ubrania typu oversize

Szerokie t-shirty, bluzy czy koszulki to doskonała odzież dla puszystych. Idealnie maskuje mankamenty sylwetki i pozwala odciągnąć uwagę od defektów figury. Dodatkowo noszenie ubrań oversize gwarantuje wygodę i poczucie komfortu. 

Spodnie z wysokim stanem 

Taki rodzaj spodni w świetny sposób zaznacza talię i podkreśla kobiecą sylwetkę. Jednocześnie maskuje wystający brzuch, który często jest przyczyną kompleksów wielu kobiet. Spodnie z wysokim stanem można także nosić na wiele sposobów, dlatego dodatkowym plusem jest możliwość modyfikowania stylizacji.

Spodnie przed kostkę

Kostka jest jednym z najszczuplejszych elementów sylwetki człowieka. Zatem zaakcentowanie jej optycznie wydłuża nogi, a co za tym idzie wizualnie je wyszczupla.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*