Kiedy powinnyśmy zdecydować się na makijaż permanentny brwi?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Makijaż permanentny brwi to trwałe podkreślenie brwi na drodze wtłoczenia pod skórę naturalnych barwników przy pomocy igły. Jest zabiegiem bezpiecznym, mimo to wymaga odpowiedniego przygotowania i wykluczenia przeciwwskazań. Dokładny kształt brwi powinien być wcześniej dopasowany i skonsultowany z klientką, ponieważ efekty zabiegu utrzymują się nawet do 2 lat. Po zabiegu następuje 10-dniowy okres gojenia się tkanek, w którym należy wyjątkowo dbać o swoją skórę.

Dla kogo makijaż permanentny brwi?

Jeśli interesuje nas zabieg upiększenia brwi to najlepiej skorzystać z usług profesjonalistów, których znajdziemy chociażby pod adresem https://www.martafusiarz.com/makijaz-permanentny/brwi/. Jest to idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych i tych, które nie mają czasu każdego dnia samodzielnie nadawać brwiom kształtu. Nauka podkreślania brwi kosmetykami wymaga czasu, a nawet po zdobyciu odpowiedniej praktyki makijaż nie zawsze wychodzi tak, jakbyśmy tego chcieli. Trwały makijaż brwi wykonany u kosmetyczki gwarantuje estetyczne, długo utrzymujące się rezultaty oraz oszczędność czasu.

To również dobra opcja dla kobiet aktywnych fizycznie i zawodowo, będących ciągle w ruchu i często podróżujących. Przy takim trybie życia zwykły makijaż nie utrzymuje się zbyt długo, co wiąże się m.in. z częstym pocieraniem twarzy, poceniem się czy wysokimi temperaturami. Makijaż permanentny brwi utrzyma się nawet w wilgotnych pomieszczeniach, podczas pływania w basenie, biegania i intensywnych aktywności fizycznych. Decydują się więc na niego kobiety, którym zależy na pięknej oprawie oczu w każdej sytuacji życiowej. 

W trwałe podkreślenie brwi inwestują również kobiety, którym zależy po prostu na estetycznym wyglądzie. Bez względu na pobudki, jakimi się kierują, pewność, że brwi są idealnie podkreślone bez względu na okoliczności, zwiększa świadomość własnego ciała i poprawia samopoczucie. Na taki zabieg mogą zdecydować się chociażby kobiety po chemioterapii i kuracjach hormonalnych, wskutek których doszło do osłabienia lub wypadnięcia naturalnych włosków. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*