Jak poprawnie używać pułapek na szczury?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pułapki na szczury to świetny sposób na kontrolowanie populacji szczurów w Twoim domu lub firmie. Są humanitarne, łatwe w użyciu i dość skuteczne w pozbywaniu się szczurów. Jednak ich niewłaściwe użycie może w rzeczywistości pogorszyć problem. Oto jak używać pułapek na szczury prawidłowo, aby uzyskać jak najlepsze wyniki.

Użyj odpowiedniego rodzaju pułapki

Istnieje wiele różnych rodzajów pułapek na szczury dostępne i każdy z nich ma swoje własne korzyści i wady. Będziesz chciał wybrać taki, który jest odpowiedni dla Twojej konkretnej sytuacji. Na przykład, jeśli masz zwierzęta domowe lub dzieci w domu, to pułapki zatrzaskowe mogą nie być najlepszym wyborem, ponieważ są one bardziej prawdopodobne, aby zranić kogoś niż zabić szczura szybko.

Ustaw wiele pułapek

Sama jedna pułapka nie wystarczy, aby rozwiązać problem szczurów – zwłaszcza jeśli masz więcej niż jednego gryzonia biegającego po domu lub budynku. Ustaw kilka pułapek, abyś mógł złapać kilka szczurów jednocześnie! To przyspieszy proces pozbywania się niechcianych szkodników i zmniejszy ich liczbę szybciej niż gdybyś ustawił tylko jedną pułapkę na raz.

Umieść swoją pułapkę tam, gdzie są źródła pożywienia

Podczas zakładania nowej lub wielu pułapek na szczury, szukaj miejsc, w których znajduje się obfitość źródeł pożywienia. Jest to szczególnie ważne, jeśli próbujesz pozbyć się szczurów z domu lub budynku. Umieść pułapki zatrzaskowe w pobliżu miejsc, w których szczury zdobywają pożywienie, tak aby kiedy przyjdą w poszukiwaniu posiłku, zostały złapane w pułapkę!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*