Jak połączyć klasykę i styl na co dzień?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak mówiła Coco Chanel: “Moda przemija, styl pozostaje”. Pomimo upływu czasu, maksyma nic nie straciła ze swej aktualności. Kobiety zazwyczaj chętnie śledzą najnowsze trendy modowe, ale każda z nas chce też wyróżniać się na tle innych pań, mieć własny, indywidualny styl.

Jak na co dzień wyglądać z klasą?

Nie jest to wcale takie trudne jak się wydaje. Warto obserwować co jest modne w danym sezonie. Oczywiście nie musimy nosić wszystkich trendów. Wybierajmy te ubrania, które pasują do naszego stylu i osobowości. Można łączyć nowości z klasycznymi ubraniami. Dzięki temu zawsze będziemy wyglądać modnie, jednocześnie zgodnie z kanonami klasycznej elegancji.

Co doda nam szyku?

Znawczynie mody twierdzą, że nic tak nie dodaje klasy jak umiejętnie dobrane dodatki. To właśnie one sprawiają, że nawet najskromniejsza sukienka może stać się ekstrawagancką kreacją. Na pewno warto zainwestować w torebki skórzane dobrej jakości. Będą nam one służyć przez kilka sezonów, zwłaszcza jeśli zdecydujemy się na klasyczne modele, które nie przestają być modne.

Do eleganckiej torebek pasują oczywiście równie eleganckie portfele damskie. W sklepach znajdziemy mnóstwo różnych modeli. Mniejszych i większych. Każda z nas bez większego problemu znajdzie coś dla siebie na https://polskagalanteria.pl/Portfele-damskie,c,7.

Oczywiście nie możemy zapominać o biżuterii, ona również dodaje nam szyku. W tym przypadku mniej znaczy więcej. To znaczy, że nie powinnyśmy nadmiernie obwieszać się ozdobami. Biżuteria powinna być jedynie dyskretnym akcentem w naszej stylizacji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*