Gadżety reklamowe, które przyciągną uwagę klientów

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Gadżety reklamowe to ciekawy i w miarę tani sposób, aby zdobyć zainteresowanie klientów, a także jako małe prezenty dla obecnych osób, które już znają daną firmę czy markę. Ludzie bardzo lubią dostawać upominki, przez co jest to bardzo skuteczny i pożądany sposób reklamy. Jakie gadżety wybrać, aby pozytywnie zaskoczyć klientów?

Oryginalnie i niebanalnie

Z pewnością każdy zna długopisy z nazwą i logo firmy – to chyba najczęściej spotykany gadżet reklamowy. Za nimi plasują się cukierki krówki, a następnie smycze. Jednak możliwości jest o wiele więcej! Pozostając przy temacie przyborów biurowych, świetnie sprawdzą się też bloczki karteczek samoprzylepnych z logo firmy, a także naklejki reklamowe. Te ostatnie pozwalają na stworzenie ciekawej szaty graficznej i wkomponowanie w niej niezbędnych informacji o firmie. Może się też na nich znaleźć ciekawy slogan czy zabawny tekst.

Nieco droższą półkę cenową stanowią kubki, powerbanki czy pamięć USB. Takie gadżety mogą stanowić nagrodę w konkursach bądź prezent dla stałych klientów. Są atrakcyjne, bo każdemu się przydadzą, nie pozbywamy się ich tak często, jak np. ulotek, a przy tym są dobrej jakości, przez co używać ich można także w przestrzeni publicznej czy w pracy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*