Co wchodzi w skład profesjonalnej usługi sprzątania i prasowania?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Sprzątanie mieszkań prywatnych często wiąże się z dodatkowymi usługami, takimi jak choćby prasowanie. Dla wielu osób jest to znaczne udogodnienie i szansa na zachowanie porządku w domu, bez dodatkowego nakładu cennego czasu. Nie każdy ma bowiem możliwość regularnego sprzątania – czasem nie pozwala na to nawet nasz tryb życia. Warto wiedzieć, co wchodzi w zakres sprzątania i prasowania, które oferuje firma sprzątająca Warszawa.

Sprzątanie mieszkań

W zakresie usługi sprzątania mieszkań znajduje się ścieranie kurzu, czyszczenie powierzchni użytkowych w kuchni i łazience, mycie podłóg i okien, odkurzanie, impregnacja mebli. Każdorazowo możliwe jest indywidualne omówienie zakresu zadań – dopiero na tej podstawie określana jest ostateczna wycena wykonanej usługi. W końcu potrzeby klientów różnią się między sobą – nawet generalne porządki mogą np. nie obejmować mycia okien, jeśli nie życzy sobie tego właściciel.

Prasowanie

Jedną z mniej lubianych czynności jest prasowanie, które również można zlecić pracownikowi firmy sprzątającej. Co ważne, prasowanie wykonywane przez profesjonalną firmę odbywa się przy użyciu sprzętu własnego, a nie dostarczanego przez klienta. Usługa obejmuje prasowanie koszul, sukienek, ubranek dziecięcych i innych ubrań z delikatnych materiałów. Prasowanie może odbywać się zarówno w domu klienta, jak i w siedzibie firmy, co często jest dla klientów wygodniejszym rozwiązaniem. Warto poznać prasowanie cennik, dzięki któremu można dowiedzieć się, jak wyglądają ceny prasowania w zależności od poświęconego na to czasu czy typu tkaniny.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*